Titulní obr 2020.png

Komu pomáháme

V letošním roce pomáháme všem jednotlivcům se zrakovou vadou bez ohledu na počet dioptrií a navíc si můžete sami vybrat, komu pomůžete. Brýle jsou nejběžnější základní pomůckou, kterou používáme každý den. Pro rodinu s genetickou vadou však jejich pořízení může představovat velkou finanční zátěž. Chcete někomu udělat radost a zároveň mu pomoci zvládat každodenní úkony? Zaběhněte svému kamarádovi pro brýle!

,,Zaběhni kamarádovi pro brýle!"

JAK TO FUNGUJE?

1. REGISTRUJ SE

Zaregistrovat se můžete na běh nebo pochod dle libosti, nebo můžete zkusit překonat své hranice a doběhnout až do cíle - je neuvěřitelné, co všechno lidé s kamarády nebo pro kamarády dokáží!

2. PŘISPĚJ STARTOVNÝM

Celé startovné bude následně věnováno kamarádovi, který potřebuje nové brýle. Ke startovnému je možné přidat suvenýry jako tričko nebo nedioptrické brýle ,,Smejkalovky". Jednou z možností je zaplacení celé částky na nové brýle na základě přeběžného dokladu od budoucího obdarovaného.

Brýle

3. OBDRŽÍŠ POUKÁZKU S UNIKÁTNÍM KÓDEM

Jakmile dorazíte do cíle, obdržíte na e-mail spolu s výsledkem času a odkazem na fotogalerii poukázku s unikátním kódem, kterou můžete věnovat kamarádovi nebo ponechat rozhodnutí na nadaci. Startovné v každém případě pomůže někomu, kdo brýle nutně ke svému životu potřebuje.

4. POUKÁZKU PŘEDEJ KAMARÁDOVI

5. KAMARÁD SE S POUKÁZKOU OBRÁTÍ NA NADACI

Kamarád nahlásí číslo poukázky nadaci a ta zajistí veškerou administrativu. Tzn. proplatí doklad přímo jakékoliv optice, kterou si kamarád vybere kdekoliv v České republice.

Cílová rovina

Všichni jsou vítězové