Nadace prof. Vejdovského - 30 let

Propozice - Olomouc (NEBO OBLÍBENÁ TRASA) - 18.-31. 5. 2020

 ,,Dezinfekce pro nevidomé a slabozraké"

 

Start a cíl: Smetanovy sady (u Restaurace Fontána) Nebo oblíbená trasa

Trasy  

 hlavní závod na 10 km
– závod pro jednotlivce / i nevidomé a slabozraké běžce / rodinu na 3 km

 

Mapa tratí

Mapa s popisem tras na 3 a 10 km

 

Registrace

 online do 31. 5. 2020 přes e-mail info@inpv.cz (do Předmětu napište slovo Registrace a do textu pouze své jméno a příjmení - ještě ten den obdržíte na e-mail startovní číslo)

Pro všechny - symbolické zápisné 150 Kč - nebo vyšší (100 % ze zápisného bude použito na nákup kapesní dezinfekce pro nevidomé a slabozraké).

Startovné / zápisné prosím uhraďte na sbírkový účet číslo: 9980287/0100. Do textu připište své jméno a příjmení, jinak nebudeme moci platbu přiřadit.

 

KAŽDÁ KORUNA ze zápisného a rovněž výtěžek ze suvenýrů pomáhá!

* Možnost přikoupení bavlněného trička Smejkalovky pomáhají za zvýhodněnou cenu k zápisnému - 200 Kč (oranžové / bavlna / vel. S, M, L, XL). Bez zápisného jako suvenýr - 300 Kč. (+ poštovné, zašleme po objednávce e-mailem: info@inpv.cz)

** Možnost přikoupení za zvýhodněnou cenu k zápisnému – image brýle Smejkalovky - 100 Kč, jako suvenýr bez zápisného - 200 Kč (nedioptrické image brýle černé zpěváka Jara Smejkala - patrona projektu). (+ poštovné, zašleme po objednávce e-mailem: info@inpv.cz)

Při registraci uveďte do poznámky: OBJEDNÁVÁM TRIČKO nebo OBJEDNÁVÁM SMEJKALOVKY.

 

Kategorie

- letos bez rozdělení do kategorií

 

STARTOVNÍ BALÍČEK

Virtuální balíček obsahuje:

  • startovní číslo (s registrací do 31. 5. 2020)
  • mapky a vyznačení tratí na 3 a 10 km ve Smetanových sadech v Olomouci
  • pamětní medaili
  • diplom
  • slevu 100 Kč na bavlněné oranžové tričko Smejkalovky pomáhají
  • slevu 100 Kč na image brýle černé Smejkalovky zpěváka Jara Smejkala
  • zveřejnění časů ve výsledkové listině (letos neručíme za pravdivost Vámi zaslaných výsledků) + přístup k fotogalerii přímo do e-mailu s poděkováním a bonusem

Zápisné je nevratné a je považováno za dar nadaci, který bude využit ke konkrétnímu účelu pomoci lidem s těžkým zrakovým postižením. Podrobné informace vždy na: www.smejkalovkypomahaji.cz .

Na e-mail Vám zašleme potvrzení o registraci na závod, přístup na výsledkovou listinu a fotogalerii, jednou ročně pozvánka na zajímavou sportovní nebo kulturní událost s možností slevy na vstupném.

 

CENY

 Ze všech účastníků vylosujeme tři výherce, kteří obdrží krásné ceny od našich sponzorů.

Pošlete nám fotografii - pochlubte se výsledkem!

Po připsání zápisného a zaslání fotografie (Vás nebo oblíbeného místa, udělejte snímek obrazovky z jakékoliv apky, kde bude zobrazena trasa a za jakou dobu jste ji zvládli a zašlete přes facebook, instagram, twitter nebo na e-mail: info@inpv.cz) od nás navíc obdržíte elektronickou medaili a diplom. :-) Fotografie zveřejníme na webových stránkách a sociálních sítích.

Chcete zaslat dar na nákup dezinfekce? Číslo sbírkového účtu vedeného u KB: 9980287/0100.

--------------------

Za tým Nadace prof. Vejdovského se na vás těší koordinátorka projektu Dagmar Sýkorová
Tel.: +420 608 422 061
E-mail: info@inpv.cz

* Pořadatel není odpovědný za jakoukoliv újmu na zdraví, majetku nebo jinou úhonu vzniklou v souvislosti s účastí na závodě nebo jeho sledováním.

**Přihlášením na závod souhlasíte se zpracováním údajů pro vyhodnocení závodu a s pořízením fotografií nebo audiovizuálních záznamů, které mohou být použity pro prezentaci projektu Smejkalovky pomáhají nebo jeho partnerů bez nároků účastníků na jakoukoliv odměnu.

***Každý závodník se zavazuje chovat k přírodě s úctou tak, aby nám i ostatním mohla v budoucnu dělat radost. To samé platí pro historické památky a další místa, ve kterých probíhá závod.

****Po vyvěšení výsledkové listiny je možné do 7 dnů na adresu nadace podat e‑mailem nebo poštou námitku, která bude projednána a následně sděleno vyjádření a způsob řešení.

*****Pořadatel si vyhrazuje právo změny v programu akce bez předchozího oznámení.