Nadace prof. Vejdovského - 30 let

Chci pomáhat

Pomáhat můžete několika způsoby, vyberte si ten svůj...

Všechny zaslané dary jsou použity pouze na podporu osob s těžkým zrakovým nebo kombinovaným postiženímzrak. + další postižení).

 

Zasláním daru na sbírkový nebo nadační účet

V případě, že chcete podpořit konkrétní projekt, uveďte heslo uvedené u projektu. V jiném případě bude možné použít na další projekt.

Sbírkový účet: 9980287/0100 vedený u Komerční banky.

Nadační účet pro dary: 154986714/0300 vedený u Československé obchodní banky.

 

Dárcovská sms (DMS) 

DMS

Dárcovská sms je textová zpráva, jejímž zasláním pomůžete osobám s těžkým zrakovým postižením při překonávání každodenních překážek. Zašlete SMS na číslo 87777 podle částky, kterou chcete přispět.

DMS KUK 30

DMS KUK 60

DMS KUK 90

DMS KUK 190

Cena jedné SMS je 30 nebo 60 nebo 90 nebo 190 Kč, nadace obdrží 29 nebo 59 nebo 89 nebo 189 Kč.

 

Chcete pomáhat dlouhodobě?

 

Zašlete SMS na číslo 87777 v tomto formátu:

DMS TRV KUK 30

DMS TRV KUK 60

DMS TRV KUK 90

DMS TRV KUK 190

Každý měsíc tak můžete pomáhat vybranou částí, jak dlouho budete chtít. Více o dárcovské SMS na: https://www.darcovskasms.cz/

 

Náhradní plnění

 

Je pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnávat osoby se zdravotním postižením a současně nechtějí platit povinný odvod do státního rozpočtu.

Nákupem náhradního plnění, tedy produktů či služeb od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením, řeší svůj problém a současně podpoří existující pracovní místa zdravotně postižených.

Náhradní plnění je snadné řešení pro náhradní zaměstnávání osob se zdravotním postižením a zároveň vyjádření společenské solidarity v zaměstnaneckých vztazích na trhu práce směrem k ohrožené skupině osob se zdravotním postižením.

Zakoupit můžete PR služby v předem smluveném rozsahu a formě.

Nabízíme kvalitní a efektivní PR služby pro zviditelnění Vaší firmy, Vašich produktů nebo služeb, až po fázi plánování až po realizaci.

 

 Zapojte se do našich akcí

jako sportovec, divák nebo dobrovolník či spolupořadatel

 

Rádi sportujete nebo navštěvujete umění? Sledujte naše stránky a sociální sítě a zapojte se do našich sportovních či kulturních akcí! Dary v plné výši věnujeme na konkrétní pomoc osobám s těžkým zrakovým postižením. 

Chtěli byste se stát součástí dění jako spolupořadatel nebo pomoci jako dobrovolník? Napište nám! Rádi se s Vámi na našich akcích potkáme.