Nadace prof. Vejdovského - 30 let

Úspěšně dokončené projekty

 • Koncert s Petrem Bende a kapelou Madalen

  Poslední den v lednu 2021 jsme dodatečně oslavili s Petrem Bende a kapelou Madalen 28. výroční nadace a pomohli tak slabozraké mamince Ivaně, masérovi Michalovi a nevidomým.

 • Smejkalovky pomáhají 2019 - V. ročník

  Smejkalovky pomáhají je již tradiční běžecký závod, který je součástí několika běžeckých seriálů. Součástí je také dětský den a bohatý doprovodný program. Celý výtěžek vždy pomůže konkrétní osobě s těžkým zrakovým postižením nebo projektu na záchranu zraku.

  Více informací

 • Kolo pro Barunku

  ,,To kolo je hustý.'' ☺️ ,,Budu mu říkat Blesk.'',,Já už z toho kola neslezu.'' ☺️ Po další projížďce: ,,Já chci ještě!" To byly bezprostředně první reakce Barunky po předání pro ni na míru vyrobeného kola, aby mohla bezpečně sportovat.

  Více informací

 • Smejkalovky pomáhají - IV. ročník 2018 - Olomouc-Smetanovy sady

  Smejkalovky pomáhají je již tradiční běžecký závod, který je součástí několika běžeckých seriálů. Součástí je také dětský den a bohatý doprovodný program. Celý výtěžek vždy pomůže konkrétní osobě.

  Více informací

 • Lupa pro seniory na Hodonínsku

  Postupem času dochází u lidí ve vyšším věku ke zhoršení vidění a jemné motoriky. Aby mohli senioři žít dále aktivní život, navštěvují na Hodonínsku centrum denních služeb Homediss. Zvětšovací stolní lupa jim umožní pohodlné čtení novin a knih, psaní či ruční práce. Zlepšeme podmínky a udělejme radost těm, kteří se od narození starali o nás.

  Cílová částka: 40.000 Kč
  Pomohli jste: 23.804 Kč

  Více informací

 • Dražba vzácné plakety od Dominika Haška

   Součástí sbírky Pomoz mi prohlédnout si svět je dražba vzácné plakety od jednoho z nejlepších gólmanů v historii NHL Dominika Haška z jeho posledního zápasu za tým Buffalo Sabres, kde vychytal svůj 55. shutout.

  Více informací