Nadace prof. Vejdovského - 30 let

Pozvánka na koncert Petra Bazaly - PŘESUNUTO

Klavírní koncert s projekcí fotografií se koná u příležitosti 29. výročí založení Nadace prof. Vejdovského, která pomáhá lidem s těžkým zrakovým postižením.

Koncert proběhne 24. 11. od 18 h v Moravské filharmonii Olomouc, Mozartově sále. Vchod z uličky průchodu. 

Zahraje klavírní virtuos, skladatel a fotograf Petr Bazala. Muzikant se zbytky zraku, který vyhrál celosvětovou soutěž ve hře na klavír v Los Angeles. Zazní známé filmové melodie, klasické skladby i vlastní kompozice.

Vstupné 180 Kč. Předprodej zahájen od 3. 11. 2021 v Informačním centru Olomouc. Poté možné zakoupení vstupenky také na místě.

Benefiční večer pomůže masérům s praktickou slepotou z nedalekých Dolan u Olomouce, kteří potřebují nové masérské lehátko. Děkujeme, že pomáháte s námi!

Občerstvení zajištěno po skončení koncertu. K dispozici šatny.

Na místě je potřeba dle současných nařízení vlády předložit certifikát o bezinfekčnosti, o očkování nebo prodělané nemoci či negativní test. Případně je možné provést antigenní test na místě za 50 Kč. Po celou dobu koncertu je potřeba využití respirátorů třídy FFP2. Na místě je možné zakoupit za 20 Kč. Test i respirátory zajišťuje Moravská filharmonie.