Nadace prof. Vejdovského - 30 let

Smejkalovky pomáhaly po osmé v Olomouci

Zdravíme, přátelé,

album s fotografiemi z letošního osmého ročníku sportovně-kulturní akce Smejkalovky pomáhají jsou již pohromadě na webových stránkách Nadace prof. Vejdovského. Prohlédnout si je můžete na tomto odkazu: https://www.inpv.cz/fotogalerie/fotogalerie/.

Za krásné moderování bychom rádi poděkovali stále usměvavé a energické Lucii Sinkové a za nádherný hudební zážitek kapele VojoDeyl. Další velký dík patří hlavnímu rozhodčímu Liboru Teplíčkovi, který se své role ujal se ctí a vše krásně zvládl.

Akci podpořili také Nevidomí maséři Olomouc, kteří se našim hostům věnovali během odpoledne.

Skákací hrad zapůjčili opakovaně manželé Smejkalovi a o zajištění občerstvení pro dobrovolníky se postarala Restaurace Fontána. Konkrétně pak chceme poděkovat manželům Myslivečkovým, kteří opakovaně s námi pomáhají.

Všem zúčastněným MOC DĚKUJEME za podporu! Nenechali jste se odradit ani mírným deštíkem a přišli jste! Neskutečně moc si toho vážíme!

Za krásné ceny pro vítěze děkujeme společnosti ROSSMANN Česká republika, TEEKANNE a za velkou podporu, bez níž by se akce nemohla konat, statutárnímu městu Olomouc.

Velké poděkování patří také studentkám ze Střední školy polygrafické Olomouc, ze SŠ Vejdovského, panu Janu Okružníkovi, Jiřímu Janečkovi a paní Jermanové a Valihrachové, Monice Zvolánkové a Zuzance, Denise Haicové a Adélce, paní Mikulíkové a Pytolajové a také obrovský dík panu Příborskému - jenom díky Vám jsme to zvládli!

Dary v plné výši pomohou slabozrakým a nevidomým dětem i dospělým. O konkrétním použití darů vás budeme informovat!