Pomáháme 28 let

Pomáhejte s námi...

Nadace nese jméno světově uznávaného očního lékaře prof. MUDr. Václava Vejdovského, DrSc. Pomáháme překonávat každodenní překážky lidem s těžkým zrakovým postižením. Stejně jako prof. Vejdovský se snažíme dělat vše pro to, aby nevidomí a slabozrací mohli žít důstojný život. Zároveň usilujeme o prevenci vzniku závažných očních onemocnění a jejich léčbu nákupem nejmodernějších lékařských přístrojů. Pomáháme jednotlivcům i organizacím a rodinám. Každý Váš dar je do poslední koruny věnován na zdolání každodenních překážek a na nejlepší dostupnou péči o zrak. Nadace tak pomohla již tisícům dětí a dospělých po celém území České republiky.

Pozvánka na online koncert s Petrem Bende

Záznam koncertu:
Sbírka pokračuje až do 20. 2. 2021 !!
Chcete také přispět? Klikněte na srdíčko Daruj správně
nebo zašlete dárcovskou SMS. Více DMS

 

Dezinfekce pro zrakově postižené

DEZINFEKCE PRO ZRAKOVĚ POSTIŽENÉ

Osobám se zrakovým postižením chceme pomoci chránit zdraví. Kapesní dezinfekce během 1 minuty ochrání před všemi viry a bakteriemi kdykoliv a kdekoliv.

Více


jak správně používat roušku

V době pandemie je velice důležité chránit své zdraví i svého okolí. Herečka a členka SR Taťjana Medvecká namluvila instruktážní video, jak správně zacházet s rouškou.


Více

Smejkalovky pomáhají - VI. ročník

Smejkalovky pomáhají - Vi. ročník ÚSPĚŠNĚ ZA NÁMI!

I v tomto roce probíhá tradiční sportovní akce Smejkalovky pomáhají - jen za trochu jiných podmínek. Vybrat si můžete svou oblíbenou trasu a sportovní aktivitu.

Více

 

KNIHA VÁCLAV VEJDOVSKÝ A JAK JI OBJEDNAT

Kniha Václav Vejdovský