Nadace prof. Vejdovského - 30 let

Pomáhejte s námi...

Nadace nese jméno světově uznávaného očního lékaře prof. MUDr. Václava Vejdovského, DrSc. Pomáháme překonávat každodenní překážky lidem s těžkým zrakovým postižením. Stejně jako prof. Vejdovský se snažíme dělat vše pro to, aby nevidomí a slabozrací mohli žít důstojný život. Zároveň usilujeme o prevenci vzniku závažných očních onemocnění a jejich léčbu nákupem nejmodernějších lékařských přístrojů. Pomáháme jednotlivcům i organizacím a rodinám. Každý Váš dar je do poslední koruny věnován na zdolání každodenních překážek a na nejlepší dostupnou péči o zrak. Nadace tak pomohla již tisícům dětí a dospělých po celém území České republiky.

Vyhlášení výběrového řízení pro rok 2022

 Nadace prof. Vejdovského vyhlašuje výběrové řízení pro rok 2022

Sestřihy dokumentu Oči - souboj s tmou

1. díl: Olomoucké Lurdy
Poslání lékařů - tvorba nových hodnot

Společně

Smejkalovky pomáhají 2022

OLOMOUC - 25. 5. 2022

Tradiční běh s doprovodným programem se letos opět uskuteční v Olomouci-Smetanových sadech. Běžet mohou dospělí i děti, nebo se můžete zúčastnit pouze doprovodného programu. Každá koruna pomáhá!


Více

Rozmazaný svět - win

PUTOVNÍ VÝSTAVA FOTOGRAFIÍ ROZMAZANÝ SVĚT opět PUTUJE

Výstava fotografií Rozmazaný svět opět putuje! K vidění je v současnosti ve vestibulu nové radnice Prahy 12 až do půli listopadu 2021. Poté poputuje do Olomouce.

Více

Předávání dezinfekce

DEZINFEKCE A RESPIRÁTORY FFP2 PRO SLABOZRAKÉ A NEVIDOMÉ zdarma

Osobám se zrakovým postižením chceme pomoci chránit zdraví. Kapesní dezinfekce během 1 minuty ochrání před všemi viry a bakteriemi kdykoliv a kdekoliv.

Více